搜索
首页 娱乐休闲 动漫

海贼王ONE DAY LAC歌词?

海贼王ONE DAY LAC歌词。罗马文的

全部回答

2013-09-17

75 0
    De fiecare dată când mă uit la cer, după ploaie Cred că Boku a Circa fost un plângăcios Partea din spate de cineva Am urmărit greu și Tu spui, "Vreau să fie Ku puternic" Acum a dispărut în vânt "Mulțumesc" Boku întreb dacă obișnuit la fel de puternic? Răspunsul este că nu pot încă Cu toate acestea, după ce toate Voi merge Să mergem Haide Fără a fi nevoie să se oprească Ca nu numai la negativ curge ora Incearca pentru a continua confruntă de multe ori Nu vreau să pierd lucruri importante Ca pasarile sa danseze la amurg Sunteți în căutarea pentru ziua de mâine Invizibil Chiar speriat în timp ce poticnire Nu scăpați ochii la picioare 谛 deoarece Rugen părăsește În jurul am culcat Scopul nu 谛 doar un ochi Dincolo de Ri bucurie tristețe \ este Am mers un pic la un moment dat Cerul fără sfârșit Să Kazaso mâini În timp ce cred că viitorul singur Este însă Utsurou ora nu te întorci Nu vreau să pierd lucruri importante Voce curge in este piatra de temelie pentru tot Am sprijinirea Boku mult mai mult Ploaie rău, ci să intervină Nu fugi de oh Să mergem Haide Fără a fi nevoie să se oprească Ca nu numai la negativ curge ora Incearca pentru a continua confruntă de multe ori Nu vreau să pierd ceva important Și la destinația pe care crezi 。
    。

2013-09-16

41 0
海贼王的歌词个人推荐你到贴吧里下载,有几个不同版本的建议看一下

类似问题换一批

热点推荐

热度TOP

相关推荐

热点搜索 换一换

娱乐休闲
动漫
明星
音乐
电影
宠物
度假旅游
谜语
花鸟鱼虫
摄影摄像
脑筋急转弯
收藏
其它
电视
星座/运势
幽默滑稽
动漫
动漫
举报
举报原因(必选):
取消确定举报